Merhaba!

Hoş Geldiniz

Bir işletmeniz mi var ya da işletme kurmayı mı düşünüyorsunuz, tam doğru adrestesiniz. Size kalan sadece işletmenizin adını ve faaliyet alanını bize bildirmek, hemen logonuzu tasarlayalım, işletme adınıza uygun domain ve hostinginizi sağlayalım, sizi tüm haritalarda en üstlere taşıyalım, benzersiz ve profesyonel internet sitenizi tasarlayalım, sosyal medya hesaplarınızı yönetelim ve sponsorlu reklamlar yayınlayalım, Youtube kanalınızı oluşturalım ve sizi tanıtan filminizi yayınlayalım, hepsi ve daha fazlası için

Hemen Başvur

Hizmetlerimiz

İşletmeniz kurulum aşamasındaysa, size özel 0850 ile başlayan ya da alan kodunuzla başlayan seçmeli numara tahsisi, Türk Telekom adsl hızlı internet kurulumu, kamera ve güvenlik sistemi kurulumu, reklam tabelanız, afiş, broşur, katalog, kartvizit işleriniz ve sizi kurumsallaştıracak tüm işlemlerinizde yanınızdayız.

İşletmenizi kurduğunuzda ilk yapmanız gereken, işletme adınıza ve işletme faaliyetinize uygun domain adını almak ve nesilden nesile aktarılabilecek profesyonel, akılda kolay kalabilen, sizi heryerde insanlara anımasatacak bir logo tasarlamak olacaktır. Logo tasarımlarımızda altın oran ve ücretli özel fontlar kullanmaktayız. Domain&Hosting+Intro+10 Ücretsiz Mail desteği sadece 399 TL.

İşletmenizin haritalara kaydı, günümüzde aramalar internet haritaları üzerinden yapılmakta, bu yüzden işletmenizi Google, Yandex, Apple, Forsquare, Swarm, Facebook, Instagram, Whatsapp, Tomtom, Here, Yelp ve tüm haritalara kayıt işlemlerini, Google ADWORDS tarafından belirlediğimiz anahtar kelimeler ile birlikte yapıyoruz.

İşletmenizi haritalara kayıt ettikten sonraki yapılacak en önemli işlem, sizi harita aramalarında bulan müşterilerinizin, arama sonucunda tıkladığında açılan web siteniz. Web sitenizin, sizi temsil eden ve ne yaptığınızı insanlara anlatan benzersiz, modern ve mobil uyumlu bir web sitesi olmasını sağlıyoruz.

İşletmenizde sattığınız ürünleri internet ortamında mı satmak istiyorsunuz? O zaman size teklifimiz, ürünlerinizi kolaylıkla pazarlayıp satabileceğiniz, Trendyol, N11, Hepsiburada, GittiGidiyor ve Amazon Entegrasyonu olan profesyonel bir E-Ticaret sitesi yapmak olacaktır.

İşletmenizi sosyal medyada temsil edelim, aylık düzenli olarak hazırladığımız kısa reklam videolarınızı Facebook ve Instagram'da sponsorlu olarak yayınlayalım, Google reklamlar ile aramalarda ilk sıralarda görünmenizi sağlayalım.

İşletmeniz ve faaliyetlerinize uygun, harika tanıtım videoları hazırlıyoruz ve bunları işletmenize özel açtığımız Youtube kanalınıza yüklüyoruz. Aynı zamanda kanal ve video açıklamalarında kullandığımız gizlenmiş anahtar kelime uygulamaları ile sizi rakiplerinizin önüne geçiriyoruz.

Satışlar

İdeasoft

Envato

Shutterstock

Adobe